Home » Spor Haberleri » Kardemir D.ç. Karabükspor’da Sanica Boru Elezağıspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Kardemir D.ç. Karabükspor’da Sanica Boru Elezağıspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Advertisements

Kardemir D.Ç.Karabükspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, hafta sonu sahalarında oynayacakları Sanica Boru Elazığıspor maçı için futbolculara korsan bandajı takarak dikkat ve konsantrasyon idmanı yaptırdı.

Kardemir D. Ç. Karabükspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, hafta sonu sahalarında oynayacakları Sanica Boru Elazığıspor maçı için futbolculara korsan bandajı takarak dikkat ve konsantrasyon idmanı yaptırdı. Bakkal, “Ya kazanacağız, ya kazanacağız” dedi.

Hafta sonu Mersin İdmanyurdu deplasmanında aldığı mağlubiyet ardından, bu hafta sonu oynayacakları Elazığspor maçının hazırlıklarına başlayan Kardemir D.Ç Karabükspor’da hedef galibiyet. Onur Sahası’nda Mesut Bakkal yönetiminde yapılan idmanda Shelton, Hamroun ve Uğur Uçar takımdan ayrı düz koşu yaptı.

İdman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bakkal, iki haftadır alınan 6 puanın takıma inanılmaz bir moral kazandırdığını ancak Mersin maçından mağlubiyetle ayrıldıklarını söyleyerek, “Mersin’e hiçbir şey yapamasak bile puan almaya gitmiştik. Oyun istediğimiz stratejide devam etmedi. 10 kişi kaldık ve bunda hakemin verdiği yanlış kararların da etkisi olabilir. On kişi kalsak bile mağlubiyeti hak ettiğimizi düşünmüyorum. Çok yüksek tempoda ve kazanma arzusunda oynamadık. On kişi kalınca daha iyi oynadığımızı söyleyebilirim. Ona rağmen oyun disiplini ve kontra atağa çıkışta ilk devre yapamadığımızı ikinci yarı yaptık. Geldiğimiz noktada 3 maçta takımın oyunundan memnunum” dedi.

Önlerinde çok önemli bir Elazığ maçı olduğunu da ifade eden Bakkal, “Futbolcularıma da söyledim ya kazanacağız, ya kazanacağız. Daha doğrusu kazanmak için her şeyi yapmak durumundayız. Futbol adına ne yapmamız gerekiyorsa yapmamız lazım. Bu takımın kazanacağını düşünüyorum. Ben buradan hem taraftara hem camiaya bu maçı ertelemeyelim. Elazığ maçını ertelemeyelim, bu bir fırsattır. 18 puan yapma şansımız onlardan daha yüksek. Bu maçı en az 3 puanla bitirmemiz gerekiyor ki, önümüzdeki maçlara daha rahat bakalım. İç sahada oynayacağımız ve aradaki puanı 9’a çekeceğimiz bir maç. Zor bir maç geçecek. Onlarında bırakıp buraya teslim olmaya gelmeye niyeti yok. Ona göre tek yürek olup bu maçı kazanmamız gerekiyor. İçerdeki maçları alıp, dışarıdaki maçlardan da alabildiğimiz kadar puan almamız lazım” diye konuştu.

Yaklaşık 1.5 saat süren idmanda kırmızı-mavili takım düz koşu yaptıktan sonra gözlerine taktıkları korsan bandajları ile futbolcular dikkat ve konsantrasyon idmanı yaptı. – KARABÜK (İhlas Haber Ajansı) 1 saat önce.. [4122658]

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: